درباره ما

نبات فرجاد

فعالیت این مجموعه از سال ۱۳۳۵ هجری شمسی با تولید آبنبات، نبات، قند و … به نام قاسم نژاد توسط مرحوم محمد قاسم نژاد در کلان شهر مشهد تاسیس شد و در سال ۱۳۸۵ تحت عنوان “صنایع غذایی فرجاد” با مدیریت جلال قاسم نژاد ادامه یافت.
این مجموعه که بیش از نیم قرن سابقه فعالیت تولید نبات و آبنبات را دارد در تلاش است با عنایت خداوند متعال و همت متخصصان و کارکنانش و با بهره گیری از ماشین آلات و دستگاههای اتوماتیک و نگرش اصولی نسبت به نیاز بازار و مشتریان، سعی در افزایش تنوع و تولید محصولات خود نمود تا بتواند در توسعه پایدار اقتصاد کشور و افزایش رفاه و رضایت مندی هموطنان عزیز به نوبه خود ایفای نقش نماید. این شرکت به منظور شناساندن محصولات خود، نام تجاری فرجاد را به ثبت رسانید که امروزه نامی شناخته شده در صنعت نبات و آبنبات ایران به شمار می رود و دلیل آن بهره گیری از تجارب ارزشمند پیشین و استفاده از ماشین آلات مدرن و بهترین مواد اولیه جهت تولید محصولات متنوع خود از قبیل انواع آبنبات ها و انواع نبات ها است.


مدیریت این مجموعه همواره از ارتباط و تعامل با کارشناسان و دست اندرکاران صنعت تولید مواد غذایی استقبال می نماید تا با بکارگیری نظرات و پیشنهادات راهگشای ایشان، بیش از پیش در ارتقاء کیفی و کمی محصولات و خدمات خود گام بردارد. این مجموعه همواره سعی بر آن دارد تا با عمل به شعار همیشگی خود که همانا « رضایتمندی مشتریان » می باشد در عرضه داخلی و خارجی محصولات تولیدی خود را به نحو احسن به دست مصرف کنندگان خوش ذوق برساند. بطوری که شما هر جا که نام و برند فرجاد را می بینید یا میشنوید اطمینان حاصل می نمائید که کیفیت و لذت هر دو با این برند گارانتی شده است.
از جمله محصولات تولیدی می توان به نباتهای نی دار زعفرانی که یک محصول سوغاتی و صادراتی خاص است اشاره نمود.


مفتخریم که از گذشته های دور با بهترین کیفیتها به شیرینی در خاطرتان ماندگاریم